18000 złotych wypłaconych z programów revenue share

Podsumowanie ostatnich 3 miesięcy wypłat

procesor-platniczy-payza

Witam po dłuższej przerwie. Od razu przepraszam za brak jakichkolwiek postów przez ostatnie 3 tygodnie. Dopiero wróciłem z urlopu z Malezji i postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości.

Ze względu na coraz większy kapitał i rozszerzoną dywersyfikacje mojego portfolio revshare postanowiłem na publikowanie moich wypłat z programów na procesor płatniczy Payza. Ma to na celu ułatwienie mi śledzenia mojego kapitału jak i pokazanie ile można zarobić przy kilku godzinnym nakładzie pracy i mojej strategii wpłacania, budowania kont i wreszcie wypłacania gotówki z programów, w których działam. W zestawieniach tych narazie pomine inne procesory płatnicze, na których też mam ulokowane środki jak i ilość moich kryptowalut. Procesor Payza ma opcję wyskresu wypłat do programu i jest dosyc przejrzysty, więc na chwilę obecną skupię się tylko na publikowaniu przychodów na tym koncie internetowym.

Zestawienie wypłat za Lipiec 2016:

payza1

Jak widać w ciągu lipca udało mi się wypłacić ponad 975 funtów brytyjskich (mieszkam w Wielkiej Brytanii, stąd wybór tej waluty) czyli około 4680 (licząc po kursie funta 4.80 PLN). Był to okres, w którym zarobiłem głównie dzięki dwóm programom, a trzeci był jeszcze na etapie budowania konta i dopiero w następnym miesiącu postanowiłem realizować z niego zyski..

Zestawienie wypłat za Sierpień 2016:

payza-31

Sierpień był już lepszym miesiącem i dzięki trafnemu wyborowi odpowiednich programów udało mi się wypłacić już 1297 funtów czyli 6225 złotych. Jestem dosyć zadowolony z tego wyniku gdyż jest to ponad 30% wzrost przychodów w ciągu miesiąca. Uważam, że jak na poświęcanie branży revshare tylko 3-4 godzin dziennie to był dobry wynik. W następnym miesiącu ze względu na przygotowania do wyjazdu do Malezji nie mogłem już poświęcić tyle czasu, ale…

Zestawienie wypłat za Wrzesień 2016:

01-10-2016

Wrzesień nie charakteryzował się już tak dobrym wzrostem dochodów lecz wciąż uważam, że pomimo tego iż mogłem poświęcić średnio około 2 godzin dziennie na analize branży, to udało mi się osiągnąć przyzwoity wynik. W ciągu września wypłaciłem 1629 funtów czyli ponad 7800 złotych i 25% więcej niż w poprzednim miesiącu. Dzięki temu mogłem sobie pozwolić na wyjazd do Malezji (zdjęcia będą systematycznie dodawane na moich obu kontach na facebooku) i co najważniejsze miałem wystarczająco dużo środków na wpłacenie pieniędzy do dwóch nowych revshareów. Do pierwszego revsharea wpłaciłem pieniądze na początku września a do drugiego na końcu. Oba świetnie się spisuja i w ciągu najbliższych 2 tygodni zamieszcze opis obu programów. Ze względu na to, że w październiku będac na urlopie zajmowałem się jedynie podstawowym funkcjami moich revów takimi jak oglądanie reklam generujących ruch na strony, zakup pakietów reklamowych i wypłacanie naliczeń, nie mogłem poświęcić więcej niż 40 minut dziennie na kontrolowanie i pomnażanie finansów w tych programach. Niemniej jednak wspomniane 2 programy okazały się strzałem w dziesiątkę i spodziewam się iż w zestawieniu za październik fala wzrostowa będzie nadal utrzymana.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania jak funkcjonuje branża revenue share lub chcesz zacząć zarabiać online w tego typu programach to proszę wyślij mi maila lub skontaktuj się ze mną na facebooku.

 

O Rafał Krzysiak 28 artykułów
Z wykształcenia jestem księgowym, a z zamiłowania fotografem. Od 2016 zarabiam w różnych programach online. Zarobione pieniądze przeznaczam na egzotyczne podróże i rozwijanie mojej pasji. Nie wiem jaki jest Twój cel finansowy, ale jeśli do mnie napiszesz to spróbuje odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania odnośnie opisywanych programów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*