AdMaxPay (Allin25) – polska hybryda matryc i revshare.

Admaxpay - następca Future Ad Pro?

AdmaxPay to program revenue share połączony z programem matrycowym Allin25. Sam program revsharowy wystartował jesienią tego roku, a Allin25 istnieje od lutego 2016 roku.

Początki Allina25 nie wskazywały na to, że mógłbym zainteresować się tym projektem. Był prowadzony w sposób, który nie mógł przynieść sukcesu i rozrostu firmy. Zmiana nastąpiła dopiero, gdy poprzedni właściciele sprzedali ten biznes, a Allina25 kupił nowy właściciel – Hubert Sikorsky z Warszawy (jego profil na facebooku). Wprowadził on program revsharowy – admaxpay, ponadto jest bardzo otwarty na sugestie użytkowników i promotorów. Wprowadza zaproponowane przez nich zmiany mające na celu poprawę funkcjonowania programu revshare (jeśli nie wiesz co to jest program revshare to przeczytaj najpierw ten artykuł), co sprawia, że od dwóch miesięcy dołącza do tego programu coraz więcej promotorów. Administrator poinformował nawet o przyszłym wprowadzaniu zmian w programie i tymczasowym wyłączeniu strony 15 kwietnia 2017 roku w celu przeprowadzenia zmian na stronie. Tak wczesnego informowania użytkowników o zmianach życzyłbym sobie w każdym programie revshare..

Decyzje o dołączeniu do programu podjąłem po otrzymaniu potwierdzenia wprowadzenia limitów wypłat i limitów ilości paczek, które są bardzo sensowne i mogą sprawić, że AdMaxPay okaże się długoterminowym biznesem. Sam zakupiłem paczki reklamowe  za łączną kwotę $1400, zaczynam powoli budować konto i testować usługi świadczone przez tą firmę.

allin25-matryce

Jak działa Allin25?

Program AdMaxPay jest połączony z matrycami allin25 – by korzystać z programu revenue share, trzeba zarejestrować się w allin25 i wykupić podstawową matrycę za $25. Sama rejestracja jest darmowa, dopiero dostęp do revshara i matryc jest płatny. Dzięki temu liczba użytkowników programu będzie wskazywać ile jest aktywnych osób, które dołączając zdecydowały się, że wpłacą pieniądze, a nie tylko zarejestrowały się i nic nie robią jak to ma miejsce w innych revsharach – bardzo dobry krok.

Jeśli chcesz korzystać tylko z revshara i nie interesuje Cię program matrycowy i zarabianie na polecaniu to możesz po opłaceniu matrycy przystąpić do ADMAXPAY i zarabiać pasywnie tylko na kupnie paczek reklamowych – świetna opcja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zarabianiem w internecie ! 

Po wykupieniu matrycy oprócz miejsca w strukturze otrzymujemy również 2 ebooki w języku angielskim i polskim z zakresu wiedzy o marketingu i sprzedaży pomocne w zdobywaniu poleconych.

allin25-ebooki

Pierwszy poziom matryc jest czwórkowy – żeby przejść do kolejnej matrycy trzeba polecić 4 osoby. Za każdą z nich dostajesz $8 czyli w sumie $32. Następnie system sam wykupi Ci miejsce na kolejnym poziomie (za $20) – dodatkowo otrzymasz kolejne ebooki i będziesz mógł zarabiać na polecaniu osób, które wejdą do matrycy pod Tobą na drugim poziomie. Tutaj już jest możliwość zarobku na 16 poleconych (matryca czwórkowa – 4×4) czyli można zarobić 16 osób x $8 = $128…Następnie można przejść do trzeciego poziomu otrzymać kolejne ebooki, potem czwartego i tak dalej aż do 7 poziomu !!

allin25-matryce

Do tego dochodzą matryce deluxe z kolejnymi produktami jak usługi chmur internetowych i z kolejnymi prowizjami, do tego masa bonusów za polecanie. Możliwości zarobku z polecania są olbrzymie i co najważniejsze obliczone tak, że firma zawsze zarabia, przez co jest to długoterminowa forma zarobku . Nie będę teraz opisywać wszystkich bonusów, gdyż chcę się skupić w tym artykule na programie revsharowym AdMaxPay. Jeśli jesteś zainteresowany dodatkowymi informacjami jak można otrzymać bonusy za rankingi i kwalifikacje to odezwij się do mnie, a przedstawie Ci pełną ofertę Allin25.

Jak działa AdMaxPay?

Mamy dwa rodzaje paczek reklamowych za:

  • $10 dające zwrot 110%
  • $50 dające zwrot 120%

Naliczenia dzienne dla obu typów paczek są takie same i wynoszą maksymalnie 1.2%. W weekendy będą zmniejszane. Wielkość naliczeń może być zmienna w zależności zysków firmy w danym momencie – na tą chwilę zamykają się w około 100 dni.

Można mieć maksymalnie 1000 aktywnych paczek za $50 i 100 paczek za $10.

Jest konto repurchase – 10% naliczeń wpada do konta z którego możemy kupować kolejne adpacki. W ramach kupna adpacka otrzymujemy oprócz wyświetleń naszych stron internetowych dodatkowo, reklamy tekstowe i co ciekawe loginowe.

Żeby otrzymywać codziennie naliczenia musimy oglądać 10 reklam w Ad Max Pay każdego dnia.

Limity wypłat:

  • minimalna wypłata $25
  • maksymalna dzienna wypłata $250 – maksymalnie 5 razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku)
  • jeśli Twoja cała struktura będzie mieć 1000 paczek to maksymalna dzienna wypłata będzie wynosić $350
  • jeśli Twoja cała struktura będzie miała 3000 paczek to maksymalna dzienna wypłata będzie wynosić $500

Prowizje za polecanie AdMaxPay są 3 poziomowe: 9%, 4%, 2%.

admax-polecanie

Procesory płatnicze w AdMaxPay:

  • Perfect Money
  • Solid Trust Pay
  • Bitcoin

Firma pobiera prowizję przy początkowej wpłacie gotówki z procesorów płatniczych 5% i 2.5% gdy wpłacamy BTC.  Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do prowizji przy wpłacie bitcoinem, ale po tym jak TheAdsTeam zdecydował się na taki sam krok, wygląda na to, że może to być trend w programach revenue share..Jest to dobry krok gdyż pobrana prowizja pozwala na budowanie rezerw finansowych w programie.

Źródła zewnętrznego finansowania:

Firma chwali sie, że sprzedaż reklam i przychody z programu stanowią 80% wszystkich przychodów firmy. Pozostałe 20% ma pochodzić z między innymi z inwestycji kapitałowych, prowizji ze sprzedaży ebooków, przestrzeni dyskowej i sprzedaży napojów energetycznych…

allin25-recenzja

Jak można zarejestrować się w programie Allin25/AdMaxPAy ?

Klikając w poniższy baner przejdziesz od razu do rejestracji w programie:

allin25-rejestracja

Rejestracja w Allin25/AdMaxPay jest darmowa. Co ciekawe dla bezpieczeństwa naszych pieniędzy wprowadzony został wymóg korzystania z google authenticatora, tak by nikt nie mógł włamać się do naszego konta w programie.

Pamiętaj, że rejestrując się pode mną (sponsor: rkrzysiak) masz zapewnioną pomoc z mojej strony w tym programie. Wyjaśnie Ci jego strukturę i jak w nim działać, żeby zarobić. Dołączę Cie do mojego zespołu i wpólnie w grupie na facebooku będziemy mogli sobie wzajemnie pomagać.

Pamiętaj, że tak jak każdy biznes związany jest z ryzykiem, tak programy typu revshare nie są go pozbawione. Jeśli chcesz je ograniczyć to zapraszam do współpracy. Pomogę Ci zdywersyfikować Twoje środki, dzięki czemu będzie Ci łatwiej odnieść sukces. Zarabianie w internecie jest proste jeśli robisz to z odpowiednimi ludźmi.

O Rafał Krzysiak 28 artykułów
Z wykształcenia jestem księgowym, a z zamiłowania fotografem. Od 2016 zarabiam w różnych programach online. Zarobione pieniądze przeznaczam na egzotyczne podróże i rozwijanie mojej pasji. Nie wiem jaki jest Twój cel finansowy, ale jeśli do mnie napiszesz to spróbuje odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania odnośnie opisywanych programów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*