MXRevShare – Mx.World

Idealny revshare dla początkujących

mx-world

Aktualizacja nr 3: Nowy opis programu MxWorld

Aktualizacja nr 2: Program zmienia nazwę z MxRevshare na MX.WORLD i od 1 listopada 2016 przenosi się na nową domenę!

Aktualizacja nr 1: $0.005 cashlinki zostały wyłączone ze względu na dużą ilość fałszywych kont zakładanych w Azji i Ameryce Południowej w celu klikania jedynie cashlinków i wypłacania $25 z programu.

 

Co to za biznes?

MxRevshare / Mx.World jest to platforma reklamowa, dzieląca się częścią zysku ze swojej działalności ze wszystkimi aktywnymi użytkownikami.

Jest to program typu revenue share umożliwiający reklamowanie stron internetowych oraz zarabianie na reklamie. Jedną z cech charakterystycznych tego programu jest to, ze pozwala zarabiać również użytkownikom, którzy nie wpłacili własnych środków. Fakt ten czyni go unikatowym i dzięki temu jest idealną platformą dla osób, które nie mają oszczędności i początkujących – poznających dopiero branżę revenue / adshare.

Kto za tym stoi?

Właścicielem programu jest James Lee Valentine. Przedsiębiorca z Wielkiej Brytanii, mieszkający na Filipinach. Autor ponad 60 książek i właściciel 9 programów zarobkowych. Wszystkie z tych programów są ciągle aktywne i wypłacają pieniądze swoim użytkownikom.

Mx World jest najnowszym z jego programów. James Lee Valentine stworzył go wspolnie z administratorem technicznym Janusem Nowakiem (Polak mieszkający w Niemczech) i uruchomił w listopadzie 2015. Od tamtego czasu program funkcjonuje i codziennie wypłaca zyski z reklam swoim użytkownikom. Według informacji podanych na stronie program posiada już ponad 42000 użtkowników i ta liczba ciągle rośnie a zyski z reklam przekroczyły już 7 milionów dolarów. Sam jestem w programie od czerwca 2016 i systematycznie wypłacam z niego zyski pochodzące z paczek reklamowych.

 

Jak można zarobić w MXRevshare / Mx.World ?

  1. Bez własnego wkładu: oglądając do reklam dziennie z cashlinków (dzienny zysk $0.5), by po 10 dniach kupić pierwszą paczkę reklamową za $5 i potem kontynuować tą strategię.
  2. Bez własnego wkładu dzięki prowizji z polecania nowych użytkowników dołączających do programu.
  3. Z własnym wkładem finansowym wykupując paczki reklamowe po $5, $25, lub $50
  4. Z własnym wkładem finansowym i polecaniem nowych użytkowników.

Pierwsza strategia jest najmniej dochodowa, a czwarta najbardziej. W programie ogłaszane są ciągle promocje dzięki, którym można wygrać paczkę reklamową za $50 lub losowo wybraną osobę poleconą do swojej struktury.

Ile kosztują i zarabiają paczki w MxRevshare / Mx.World ?

adpackspl

Jak wygląda struktura poleceń?

MxRevShare / Mx.World oferuje swoim użytkownikom prowizję od zakupu paczek reklamowych przez każdą poleconą osobę. Procentowy udział w prowizji wygląda następująco:

  • 10% jeśli zakup nastąpi bezpośrednio przez Twojego poleconego z konta Main Balance
  • 5% jeśli zakup nastąpi bezpośrednio przez Twojego poleconego z konta Repurchase
  • 5% jeśli zakup nastąpi bezpośrednio przez Twojego w drugiej i trzeciej linii z konta Main Balance
  • 2.5% jeśli zakup nastąpi bezpośrednio przez poleconego w drugiej i trzeciej linii z konta Repurchase

Jak wyglądają płatności?

Korzystamy z wybranego procesora płatniczego. Do wyboru mamy: Payza, Solid Trust Pay albo Perfect Money. Minimalna dzienna wypłata wynosi $25, a maksymalna $1000 dziennie.

Rejestracja w MxWorld jest darmowa. Można jej dokonać klikając w poniższy baner. Pamiętaj, ze rejestrując się pode mną masz zapewnioną pomoc z mojej strony w tym programie.

 

MX.WORLD

Pamiętaj, że jak każdy program typu Revshare jest to program ryzykowny, dokonuj zakupów paczek ze zdrowym rozsądkiem, wydając tylko tyle pieniędzy ile możesz stracić w razie niepowodzenia.

O Rafał Krzysiak 28 artykułów
Z wykształcenia jestem księgowym, a z zamiłowania fotografem. Od 2016 zarabiam w różnych programach online. Zarobione pieniądze przeznaczam na egzotyczne podróże i rozwijanie mojej pasji. Nie wiem jaki jest Twój cel finansowy, ale jeśli do mnie napiszesz to spróbuje odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania odnośnie opisywanych programów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*