My 24 hour income – innowacyjne podejście do branży revenue share

Program Drew Burtona

my-24-hour-income
my24hourincome

My24hourIncome – recenzja

Długo zastanawiałem się nad publikacją opisu tego programu. My 24 hour income wystartował ponad 2 miesiące temu (20 sierpnia 2016 roku) i chociaż jestem w nim prawie od samego początku (z kwotą $800) to miałem wątpliwości co do struktury tego projektu. Administratorzy postanowili zrewolucjonizować sposób finansowania zakupu pakietów reklamowych w projektach revshare. Praktycznie we wszystkich innych programach typu revenue share (oprócz jeszcze ZFshare, który jest bliźniaczym programem jednego z adminów) mamy możliwość zakupu paczek reklamowych ze środków pieniężnych codziennie naliczanych z działających już pakietów, które wcześniej zakupiliśmy. W przypadku My24hourincome (i ZFshare), żeby dokupić kolejne paczki musimy codzienne naliczenia przelać na procesor płatniczy i ponownie z procesora płatniczego doładować środki w programie. Wiele osób (ze mną włącznie) uważało to za wadę i opcję bardzo uciążliwą  dla użytkowników. Uważaliśmy, że mogłoby to doprowadzić do odpływu gotówki z programu i spadającej liczby użytkowników szybko realizujących zyski i odchodzących z programu po pierwszym cyklu..

Okazało się, że zarówno ja, jak i większość sceptyków się myliła. Program nie tylko ma już 2 cykle paczek za sobą, ale również ciągle dynamicznie się rozwija. Obecnie w programie jest prawie 40000 osób, a program działa dopiero 2 miesiące. Administratorzy systematycznie publikują aktualne informacje dotyczące ilości nowych użytkowników jak i stanu finansowego tego przedsięwzięcia.  Oprócz tego aktywnie biorą udział w promocji my 24 hour income i uczą użytkowników jak promować ten revshare, by móc zdobywać większą liczbę klientów. Co ciekawe sam administrator Drew Burton postanowił odwiedzić Polskę, by promować tą platformę. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Wrocławiu dnia 26.11.2016 o godzinie 15:00, a wstęp będzie darmowy.

Kto za tym stoi?

Program powstał z inicjatywy Drew Burtona (profil na facebooku), jednego z największych promotorów w branży revenue share. Jak do tej pory Drew przez ostatnie kilka lat zajmował się jedynie marketingiem internetowym i promocją innych projektów typu revshare. W lecie tego roku postanowił wystartować z własnym projektem, w którym nie można wykupywać pakietów reklamowych wewnątrz programu co ma zapewnić ciągły dopływ nowych środków pieniężnych według niego wydłużyć żywotność revshara.

Drugim administratorem, głównie od spraw technicznych jest Faheem Rajput (profil na facebooku), który wcześniej rozpoczął program o podobnej konstrukcji (ZFshare) lecz z mniejszym sukcesem niż My24 hour income…

Jakie mamy rodzaje paczek?

adpn

 • $5 Adpack: możemy kupić i mieć w danym momencie maksymalnie 100 sztuk, zamykają się przy 110%
 • $15 Adpack: możemy kupić i mieć w danym momencie maksymalnie 100 sztuk, zamykają się przy 115%
 • $35 Adpack: możemy kupić i mieć w danym momencie maksymalnie 100 sztuk, zamykają się przy 120%
 • $75 Adpack: możemy kupić i mieć w danym momencie maksymalnie 100 sztuk, zamykają się przy 130%

Żeby kupić droższe paczki musimy mieć maksymalną ilość paczek z niższych poziomów. Dzienne naliczenia 0d 1.8% do 3.8%. Wypłaty automatyczne i ręczne do 72 godzin.

Jak wygląda program partnerski?

Prowizja w my 24 hour income jest naliczana z trzech poziomów.

 • 1 poziom – 8%
 • 2 poziom – 2%
 • 3 poziom – 2%

Prowizja z osoby poleconej jest księgowana na procesorze płatniczym, z którego nasz polecony zakupił adpacki. Następnie musimy daną kwotę (minimum $10) przelać z wewnętrznego konta Commision Balance na Earning Balance. Program pobiera opłatę w wysokości  np. 4% (Payza) lub 0.5% (Bitcoin). Z konta Earning Balance możemy wypłacać pieniądze bezpośrednio na procesor płatniczy lub portfel BTC.

procesory-platnicze-2

Dodatkowo w my24 hour income mamy Commision Pool. Jest to dodatkowe źródło zysków dla wszystkich użytkowników w programie. Prowizje z pieniędzy zdeponowanych przez osoby nie posiadające sponsorów są kumulowane w programie i rozdzielane między wszystkich aktywnych użytkowników tego revsharea. Jak narazie jest to tylko kilka dolarów na osobę, ale wraz ze wzrostem ilości nowych depozytów ta kwota będzie się zwiększać.

Jak można się zarejestrować w programie My 24 hour income ?

Klikając w poniższy baner przejdziesz od razu do rejestracji w programie:

20160804115049

Rejestracja w My24HourIncome jest darmowa. Pamiętaj, że rejestrując się pode mną (sponsor: rkrzysiak) masz zapewnioną pomoc z mojej strony w tym programie. Wyjaśnie Ci jego strukturę i jak w nim działać, żeby zarobić..

Pamiętaj, że tak jak każdy biznes związany jest z ryzykiem, tak programy typu revshare nie są go pozbawione. Jeśli chcesz je ograniczyć to zapraszam do współpracy. Pomogę Ci zdywersyfikować Twoje środki, dzięki czemu będzie Ci łatwiej odnieść sukces. Zarabianie w internecie jest proste jeśli robisz to z odpowiednimi ludźmi.

O Rafał Krzysiak 28 artykułów
Z wykształcenia jestem księgowym, a z zamiłowania fotografem. Od 2016 zarabiam w różnych programach online. Zarobione pieniądze przeznaczam na egzotyczne podróże i rozwijanie mojej pasji. Nie wiem jaki jest Twój cel finansowy, ale jeśli do mnie napiszesz to spróbuje odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania odnośnie opisywanych programów.

4 Comments

 1. Przelewanie środkòw na procesor płatniczy i kupowanie paczek bezpośrednio z procesora ma jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Żaden revshare nie daje Ci gwarancji, jednak procesor np. PAYZA gwarancję taką daje. Jeśli program padnie, na co nie zanosi się w przypadku my24h, to dużo łatwiej jest odzyskać środki bezpośrednio z Payzy- wnosząc tzw. Spòr. Świetny wpis. Pozdrawiam.

  • Fakt, to prawda i zawsze to dodatkowe zabezpieczenie części naszych pieniędzy. Przerabiałem już spór w Payzie w przypadku adsdivision i byłem bardzo zadowolony z rozwiązania zaproponowanego przez pracowników Payzy. Dzięki za poruszenie tej istotnej kwestii i pozdrawiam serdecznie.

  • My24 zrezygnował z usług coinpayments i rozpoczął współpracę z BitPay. Trwają pracę na stronie związane z przeniesieniem portfela BTC. Za kilka dni znowu będzie działać system wpłat i wypłat (90/10). Jak chcesz wiedziec wiecej to skontaktuj sie ze mna na facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*