My Paying Ads – najpopularniejszy revshare w internecie

Lider wśród revsharów ?

mpa revshare

Co to jest?

My Paying Ads to najpopularniejszy obecnie program typu revenue share w internecie. Działa od Marca 2015 roku i w momencie pisania tej recenzji pod koniec Sierpnia 2016 posiada prawie 175000 użytkowników. Tak jak w innych platformach reklamowych dzielących się zyskami z pakietów reklamowych trzeba wyklikać codziennie minimum 10 reklam by móc otrzymać dzienne naliczenia z paczek.

 Kto za tym stoi?

MPA zostało stworzone przez Dr. Nalama Satyanarayana potocznie nazywanego Udayem. Jego profil na facebooku jest ogólnodostępny, a sam admin bardzo transparentny. Uday jest powszechnie znaną osobą w internetowej branży marketingu rekomendacyjnego dzięki kilku poprzednim projektom, które zakończyły się sukcesem. Sam jest bardzo aktywny w projekcie My Paying Ads ciągle udoskonalając ten produkt i odpowiadając na pytania użytkowników na facebooku prawie każdego dnia. Uday posiada doktorat z inżynierii mechanicznej.

Jak wygląda zarabianie na pakietach reklamowych?

Są 4 rodzaje paczek reklamowych za: $5, $10, $25 i $50. Pierwsze trzy rodzaje paczek są ograniczone ilościowo – każdy użytkownik może mieć po 100 aktywnych paczek reklamowych w każdym przedziale cenowym. Paczki za $50 nie mają tego ograniczenia i możemy ich kupić tyle ile chcemy. Wszystkie paczki wygasają przy 120% po okolo 60 dniach. Nie ma konta do reinwestycji. Maksymalna dzienna wypłata z programu to $200.

Jak wygląda program partnerski?

Oprócz wymienionych wyżej zarobków z pakietów reklamowych jest jeszcze możliwość uzyskania dodatkowego przychodu z programu rekomendacyjnego. Za każdą osobę poleconą do systemu przez link afiliacyjny dostaniesz 10% prowizji od każdego zakupu dokonanego w programie przez swojego poleconego. Nie tylko od pierwszego depozytu, ale również od późniejszych zakupów pakietów reklamoch. Program partnerski jest 1 poziomowy – uzyskujemy tylko prowizję od zakupu naszego bezpośredniego poleconego (od jego poleconych już nie) co zwiększa stabilność programu.

Jaka jest najlepsza strategia, żeby zarobić w MPA?

To zależy od Twojego budżetu i skłonności do podejmowania ryzyka. Wiele osób proponuje w MPA strategię 70/30, czyli 70% dziennych naliczeń przeznaczne jest na zakup nowych pakietów reklamowych a 30% na wypłacanie pieniędzy z programu. Osobiście zakupiłem rozpoczynając zabawę z MPA zakupiłem pakiety reklamowe za sumę $500 i przez pierwszy miesiąc 100% wszystkich naliczeń przeznaczałem na zakup kolejnych paczek z reklamami. Po okresie miesiąca rozpocząłem codzienne wypłacanie części naliczeń tak by po 3 miesiącach wypłacić cały początkowy wkład $500. Od tamtego czasu buduję swoje konto na nowo zwiększając liczbę posiadanych paczek reklamowych i wypłacam sobie 10% naliczeń jako czysty zysk zwiększający się z miesiąca na miesiąc.

Jest jeszcze kilka strategii i jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie skontaktuj się ze mną tutaj lub na facebooku.

Jak można się zarejestrować w My Paying Ads?

Klikając poniższy baner przejdziesz od razu do rejestracji w programie:

Pamiętaj, że tak jak każdy biznes związany jest z ryzykiem tak programy typu revshare nie są go pozbawione. Dokonuj zakupów paczek ze zdrowym rozsądkiem wydając tylko tyle pieniędzy ile możesz stracić w razie niepowodzenia.

O Rafał Krzysiak 28 artykułów
Z wykształcenia jestem księgowym, a z zamiłowania fotografem. Od 2016 zarabiam w różnych programach online. Zarobione pieniądze przeznaczam na egzotyczne podróże i rozwijanie mojej pasji. Nie wiem jaki jest Twój cel finansowy, ale jeśli do mnie napiszesz to spróbuje odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania odnośnie opisywanych programów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*