Sekret Milionera

Mark Fisher

sekret milionera

Sekret Milionera jest fikcyjną opowieścią z barwnymi postaciami, nieoczekiwanymi zwrotami akcji, dramatem i humorem. Poza czystą rozrywką związaną z czytaniem tej książki otrzymujemy również lekcje i wnioski do wyciągnięcia…

Ta książka ma potencjał, by zmienić Twoje życie w taki sposób, jaki nie jesteś w stanie sobie wyobrazić. Jednym z głównych powodów jest to, że przypomina nam jak ważne są nasze myśli. Nasze myśli budują nasz świat albo go burzą. Mark Fisher doskonale ilustruje różnice pomiędzy myśleniem konstruktywnym a destrukcyjnym.

myślenie konstruktywne

Sekret Milionera otwiera drzwi prowadzące do nowego sposobu myślenia. Nie tylko wymaga od czytelnika, by inaczej patrzył na pieniądze, ale i na resztę aspektów naszego życia. Zakłada, że w rzeczywistości wszystko w życiu zależy od naszego nastawienia.

Każda ludzka myśl prowadzi do każdej akcji, kreując świat w jakim obraca się człowiek. Ta książka otwiera przed nami świat, w którym ograniczenia zależa tylko od limitów jakie sobie ustalimy.

Poza ukazaniem mocy naszych myśli, opowieść ta jest doskonałą ilustracją mocy słów. Zarówno tych, które sami wypowiadamy jak i tych, które słyszymy od innych…

Książka Marka Fishera pokazuje jak sami się ograniczamy i co najważniejsze jak pozbyć się blokad, które sobie narzuciliśmy. Przeczytałem kilka książek o samodoskonaleniu, samopomocy, poprawiania kondycji psychicznej, pozytywnych afirmacjach pomocnych w osiągnięciu sukcesu.  Jednak ta krótka opowieść jak do tej pory zrobiła na mnie największe wrażenie.

Sekret Milionera czyta się bardzo szybko i można ją skończyć w ciągu paru godzin. Lecz wnioski jakie można z niej wyciągnąć mogą pozostać w naszej psychice na wiele lat..Gorąco polecam

darmowy audiobook

Jeśli chcesz otrzymać ode mnie darmowego audiobooka, to proszę zasubskrybuj mojego bloga i skontaktuj się ze mną poprzez komentarz lub na facebooku.

O Rafał Krzysiak 19 artykułów
Z wykształcenia jestem księgowym, a z zamiłowania fotografem. Od 2016 zarabiam w różnych programach online. Zarobione pieniądze przeznaczam na egzotyczne podróże i rozwijanie mojej pasji. Nie wiem jaki jest Twój cel finansowy, ale jeśli do mnie napiszesz to spróbuje odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania odnośnie opisywanych programów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*