The Ads Team – revshare z Wysp Brytyjskich

TheAdsTeam

TheAdsTeam

TheAdsTeam to jeden z nowszych serwisów reklamowych revenue share. Rozpoczął swoją działalność 15 października 2016. Nie będę ukrywał, że bardzo podoba mi się struktura i założenia programu. Zakupiłem na tej platformie reklamowej paczki o wartości $1000 i postanowiłem poczekać z recenzją, aż upłyną 4 tygodnie od rozpoczęcia działania tego reva. Pierwszy miesiąc minął bez żadnych problemów, strona działa bez zarzutu, użytkowników ciągle przybywa (po 4 tygodniach ponad 14000), a kontakt z adminitratorami stoi na wysokim poziomie.

Kto stoi za TaT?

theAdsTeam

Właścicielami są Muhammad Azam (zobacz profil na facebooku) i Najam Ul Hassan (profil Najama). Obaj mieszkają w Londynie, a sama firma zarejestrowana jest w Dublinie w Irlandii. Pełny adres: Office 29 Clifton House, Fitzwilliam street lower, Dublin2

Tutaj można sprawdzić Rejestr firmy TheAdsTeam.

Obaj admini są bardzo transparentni i systematycznie pojawiają się na webinarach opowiadając o nowościach i kolejnych planach dotyczących The Ads Team.

Tutaj można zobaczyć kanał informacyjny TheAdsTeam na youtubie.

Jak wyglądają paczki i naliczenia w TheAdsTeam?

Mamy 3 rodzaje paczek:

  • $10 pracujące do 110%
  • $25 pracujące do 115%
  • $50 pracujące do 120%

adpack-TaT

Jak widać każdy rodzaj paczki charakteryzuje się innym zwrotem i maksymalnie może wynosić aż 120%. Jednorazowo można kupić 100 paczek i co ciekawe można kupować droższe pakiety reklamowe nie posiadając tańszych adpacków.  Również ograniczenie maksymalnej ilości paczek zostało nałożone nawet na paczki za $50 co uważam za bardzo dobre rozwiązanie.

Naliczenia paczek są zmienne i maksymalnie dla paczek za:

  • $10 wynoszą 2.5% dziennie
  • $25 wynoszą 2.25% dziennie
  • $50 wynoszą 2% dziennie

Nie ma tutaj konta typu repurchase/advertising budget – naliczenia księgowane są na głównym balansie w programie i możemy je od razu wypłacać lub dokupować kolejne paczki. Żeby otrzymać naliczenia w programie musimy spełnić tylko jeden wymóg – obejrzeć codziennie minimum 10 reklam w TheAdsTeam.

Oprócz adpacków możemy kupić reklamy banerowe, tekstowe, loginowe, traffic exchange, PPC ogólne i targetowane na konkretny kraj.

reklamy-theadsteam

Jak można wypłacać pieniądze z programu?

Zyski jak w każdym revsharze nie są gwarantowane – dostajemy je gdy firma zarabia i ma nadwyżki finansowe, którymi dzieli się z użytkownikami.

Wypłata minimalna wynosi $10.

Maksymalna dzienna wypłata wynosi $300. Kolejna dobra decyzja administratorów – wprowadzenie tego ograniczenia uniemożliwia szybkie ogołocenie programu przez hackerów lub dużych promotorów..

Pieniądze możemy wypłacać na poniższe procesory płatnicze:

theAdsteam-procesory-platnicze

Jak wygląda program partnerski w The Ads Team?

Program rekomendacyjny składa się z 5 poziomów poleconych: 8%, 2%, 1%, 1%, 1%

Żeby otrzymać prowizję trzeba samemu posiadać minimum jeden pakiet reklamowy w programie. Otrzymanych prowizji od zakupów poleconych nie możemy od razu wypłacić z programu. Najpierw musimy kupić za nie adpacki i dopiero możemy wypłacić pieniądze gdy otrzymamy z nich naliczenia na konto w TaT. Świetny ruch ze strony adminów – pozwala to na dłuższy obieg pieniędzy w programie z czego skorzystają wszyscy użytkownicy tego programu.

Utworzono również bonusy z konkretnymi nagrodami rzeczowymi (patrz: poniższa grafika) dla osób z dużą ilością adpacków i osób poleconych tzw. Leadership Ranks:

leadership-ranks-TheAdsTeam

Oprócz powyższych nagród wszyscy użytkownicy od poziomu Gold i wyżej dostaną się do Leadership Pool. 8% prowizji TaT ze sprzedaży wszystkich adpacków będzie dzielona i przyznawana osobom z Leadership Pool, co powinno zachęcić wszystkich do aktywnej promocji tej platformy reklamowej.

Czy są dodatkowe źródła finansowania tego revshera?

Oprócz sprzedaży usług reklamowych, TheAdsTeam posiada zewnętrzne kanały finansowania w postaci programów afiliacyjnych. W programie znajdują się linki obrazkowe reklamujące znane firmy i marki przenoszące do ich sklepów internetowych. Klikając w takie logo i dokonując zakupów na tych stronach – program TheAdsTeam otrzyma od nich zysk, który będzie dodany do revenue share i dzielony między aktywnych użytkowników zależnie od ilości posiadanych przez nich pakietów reklamowych. Sam robię zakupy na Amazonie najpierw wchodząc na TheAdsTeam, a potem klikam na logo amazona i przechodzę do zakupów..

Lista sklepów aktualnie współpracujących z TheAdsTeam w ramach programu partnerskiego:

program-afiliacyjny-adsteam

Jak można się zarejestrować w programie TheAdsTeam ?

Klikając w poniższy baner przejdziesz od razu do rejestracji w programie:

the ads team-rejestracja

Rejestracja w TheAdsTeam jest darmowa. Pamiętaj, że rejestrując się pode mną (sponsor: rkrzysiak) masz zapewnioną pomoc z mojej strony w tym programie. Wyjaśnie Ci jego strukturę i jak w nim działać, żeby zarobić..

Pamiętaj, że tak jak każdy biznes związany jest z ryzykiem, tak programy typu revshare nie są go pozbawione. Jeśli chcesz je ograniczyć to zapraszam do współpracy. Pomogę Ci zdywersyfikować Twoje środki, dzięki czemu będzie Ci łatwiej odnieść sukces. Zarabianie w internecie jest proste jeśli robisz to z odpowiednimi ludźmi.

 

 

 

O Rafał Krzysiak 28 artykułów
Z wykształcenia jestem księgowym, a z zamiłowania fotografem. Od 2016 zarabiam w różnych programach online. Zarobione pieniądze przeznaczam na egzotyczne podróże i rozwijanie mojej pasji. Nie wiem jaki jest Twój cel finansowy, ale jeśli do mnie napiszesz to spróbuje odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania odnośnie opisywanych programów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*