The GCC Group – polska kryptowaluta z Ekosystemem24

Zarabiaj na kryptowalucie i network marketingu

gcc-ekosystem

The GCC Group to polska firma posiadająca własną kryptowalutę  i Ekosystem24 oparty głównie na produktach i usługach związanych z technologią druku 3D. Celem firmy jest stworzenie społeczności posługującej się kryptowalutą, którą będzie można płacić za produkty i usługi sprzedawane przez portale GCC, a w przyszłości również poza Ekosystemem24.

WŁAŚCICIEL I FIRMA:

wlasciciel-gcc

Właścicielem firmy jest Jan M. Pasboel (profil na facebooku, profil na twitterze). Jest przedsiębiorcą pochodzącym z Danii. Po ukończeniu Copenhagen Business School przez 24 lata zajmował się operacjami handlowymi, inwestycjami strategicznymi i wdrażaniem strategii rozwoju marketingowego. Zakładał biznesy w Danii, Francji, Niemczech i Polsce.

GCC-biuro Sama Firma GCC Group Sp.z.o.o jest zarejestrowana w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. Główne biuro mieści się pod tym adresem: ul. Rynkowa 5, Przeźmierowo 62-081 (Poznań) telefon: +48791402403. REGON: 302592449 KRS: 0000 507973 Można umówić się z pracownikami The GCC Group na wizytę w siedzibie firmy. Firma zatrudnia około 50 pracowników i znajduje się pod audytem Deloitte.

 

4 SPOSOBY ZARABIANIA W GCC GROUP:

 1. SINC (Smart Intelligent Network Community)

Ekosystem24 to sieć planowanych 24 serwisów w obrębie groupy GCC. Promując firmę GCC group i jej pakiety mamy możliwość brania udziału w podziale zysków z portali objętych ekosystemem 24. Otrzymujemy je osiągając różne poziomy SINC – aby je osiągać musimy wykupić pakiet affiliate i zbierać punkty PCV, które otrzymujemy gdy nasz polecony przy rejestracji zakupi pakiety 3D. Im więcej masz punktów PCV tym wyższą masz rangę w systemie sinc i otrzymujesz prowizję z większej ilości ekosystemu24.

Podział zysków z ekosystemu:

 • 0.024% wszystkich transakcji dokonanych w Ekosystemie24 wraca do Ciebie
 • 0.024% przekazywane jest na ekologiczne projekty
 • 0.040% zostaje zainwestowane w dalszy rozwój portali Ekosystemu24 i kryptowaluty The GCC Coin

Portale wchodzące w skład Ekosystemu24:

 

          2. Kryptowaluta The GCC coin

Aktualnie można ją kupić w paczkach lub otrzymać przy zakupie pakietu startowego 3D. Kryptowaluta jest już notowana na giełdzie Novaexchange. W kwietniu zostanie ponadto uruchomiony portfel GCC, dzięki któremu będziemy mogli trzymać i wydobywać kryptowalutę (metodą Proof of Stake) na naszych komputerach. Będziemy mogli ją trzymać na komputerach, smartfonach oraz online.

Jeśli kogoś nie interesuję promowanie firmy i zarabianie na planach marketingowych to najlepszym rozwiązaniem jest przy rejestracji wykupienie najtańszego pakietu startowego za 38 euro (można płacić w bitcoinach) i dokupienie pakietu samych monet (najtańszy już od 8 euro). Następnie po okresie 3 miesięcy będzie można już te monety sprzedać gdy wzrośnie ich wartość rynkowa.

pakiety coin

3. Prowizje z poleconych :

Prowizję otrzymujemy od kwoty pakietów 3D zakupionych przez naszych poleconych.

 • pierwszy poziom wynosi 20%
 • drugi poziom wynosi 3%
 • trzeci poziom wynosi 2%

4. System binarny:

Marketing sieciowy w The GCC Group ma formę wielopoziomową opartą na binarce. Punkty otrzymane za zakupy 3D i polecanie programu sumują się w Binary Volume, które zależnie od zebranej ilości kwalifikują do poniższych bonusów:

 • Binary Bonus– do otrzymania bonusu konieczne jest posiadanie po 200 punktów PCV na każdej z obu nóg binarki. Prowizja wynosi 20% i jest liczona od punktów Binary Volume w słabszej odnodze. Binary bonus jest rozliczany co tydzień – otrzymujemy 10% od wartości kwotowej zakupów ze słabszej nogi co stanowi wspomniane wcześniej 20% od wartości otrzymanych punktów. Połowa trafia na konto gotówkowe, a połowa zostaje na koncie depozytowym na okres 3 miesięcy.
 • Matching Bonus – obliczany na podstawie całej Twojej sieci sponsorskiej. Z każdej osoby w Twojej strukturze, która coś sprzedała dostajesz od 2 do 5% od kwoty zakupu. Matching bonus jest liczony z 7 poziomów i daje łącznie aż 25% prowizji, które co tydzień są wypłacane na konto gotówkowe.
 • Sales Rank Bonus – wiąże się z posiadaną rangą determinowaną liczbą punktów BV w słabszej nodze (min 25000 pkt). Te bonusy to jednorazowe nagrody pieniężne, dodatkowe coiny, wycieczki i samochody.
 • Community Bonus – wynagradza cały Twój zespół na 3 poziomach i wynosi minimum 2500 dodatkowych coinów do podziału.

 

WYPŁATY I PŁATNOŚCI W THE GCC GROUP:

Wypłaty z GCC: minimum 200 euro (prowizja 14 euro) co każdy poniedziałek. Wypłaty możliwe są po weryfikacji tożsamości

Obsługiwane formy płatności to przelew tradycyjny, Bitcoin, Litecoin, Dogecoin SolidTrustPay, PerfectMoney. Za wszystkie zakupy otrzymujemy rachunek/fakturę.

 

Jak się zarejestrować w  The GCC Group?

Klikasz w link rejestracyjny: REJESTRACJA W GCC.

Następnie z górnego menu wybierasz ‚JOIN’, sprawdzasz czy Twoim sponsorem jest ‚rkrzysiak’ i wybierasz pakiet 3D, który chcesz od razu kupić:

 • jeśli interesuje Cię tylko zarabianie na wzroście kursu kryptowaluty to wybierz najtańszy – 3D Edu pack za 38 euro, a potem pakiet z samą kryptowalutą za kwotę jaką chcesz przeznaczyć na zakup monet
 • jeśli dodatkowo chcesz brać udział w podziale zysków firmy i otrzymywać prowizje z zakupów Twoich poleconych to wybierz jeden z droższych pakietów (optymalnym jest pakiet z długopisem 3D) i wybierz pakiet Affilate pozwalający Ci czerpać wymienione wyżej zyski.

pakiety 3d

 

 

 

O Rafał Krzysiak 28 artykułów
Z wykształcenia jestem księgowym, a z zamiłowania fotografem. Od 2016 zarabiam w różnych programach online. Zarobione pieniądze przeznaczam na egzotyczne podróże i rozwijanie mojej pasji. Nie wiem jaki jest Twój cel finansowy, ale jeśli do mnie napiszesz to spróbuje odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania odnośnie opisywanych programów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*