Kim jestem i na czym zarabiam..

Rafał Krzysiak

_DSC4897

Witam Cię na mojej stronie poświęconej programom pozwalającym zarabiać online.

Nazywam sie Rafał Krzysiak i chciałbym podzielić się z Tobą moją wiedzą o możliwościach zarobku w internecie. Celem projektu jest przedstawienie biznesów, dzięki którym można uzyskać dodatkowy przychód, właśnie z sieci.

Zapewne niejednokrotnie napotkałeś się w internecie na wyskakujące okienka z reklamami lub emaile informujące o biznesach zapewniających niesamowite zarobki i proponujące Ci olbrzymie pieniądze za darmo. Ja też je widziałem… Zawsze je zamykałem i wyrzucałem jako spam do kosza.. W życiu nic nie ma za darmo, więc dlaczego ktoś miałby dać mi pieniądze za nic ! Myślałem, że te reklamy mają na celu uśpienie mojej uwagi i  zainstalowanie wirusa lub innego złośliwego oprogramowania na moim komputerze. W większości przypadków to prawda. Lecz są wyjątki.. Ludzie i programy, które rzeczywiście placą..

Tylko dlaczego ktoś reklamuje się, że da nam zarobić, zdradzi sekret jak zarabiać tyle co na zwykłym etacie lub wielokrotnie więcej? Nie oszukujmy się, większość z nas nie zdradziłaby takiej informacji..Nie tylko z egoistycznych powodów, ale również dlatego, że komu by się chciało poświęcać na to swój cenny czas.

Odpowiedź jest dziecinnie prosta: prowizja od zakupu lub usługi… Rzeczywiście są programy, które daja zarobić innym w internecie i ludzie, którzy tam zarabiają i reklamuja je by rozwijać biznes, pomagać sobie nawzajem, łączyć sie w grupy i wspólnie zarabiać jeszcze więcej.

Staram się prezentować biznesy, które są już sprawdzone i mają tysiące użytkowników. Wybierając dany program kieruję się jego prostotą, tak by każdy mógł w nim inwestować bez posiadania ekonomicznej czy marketingowej wiedzy. Do zarabiania w programach, które wybieram nie jest zatem konieczne reklamowanie programu, przepowadzanie analiz, rekrutowania innych itd. Jest to przydatne i dzięki temu można osiągnąć dużo lepsze wyniki, ale tak naprawdę to wystarczy uważne czytanie informacji zawartych na mojej stronie. W razie jakichkolwiek niejasności zawsze możesz się ze mną skontaktować. Postaram, się wszystko wyjaśnić i pomóc w wyborze odpowiedniego programu i strategii zależnie od Twoich potrzeb.

Pozdrawiam serdecznie,

 

Rafał Krzysiak

 

O Rafał Krzysiak 19 artykułów
Z wykształcenia jestem księgowym, a z zamiłowania fotografem. Od 2016 zarabiam w różnych programach online. Zarobione pieniądze przeznaczam na egzotyczne podróże i rozwijanie mojej pasji. Nie wiem jaki jest Twój cel finansowy, ale jeśli do mnie napiszesz to spróbuje odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania odnośnie opisywanych programów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*